Bilgi Paylaşımı

Kişisel Bilginin Paylaşımı
D Takı sanal market içeriğinde ürün satan firmalar adına zaman zaman sizlerin onayı ile, size indirim kuponları, yeni ürün ve teklifler gibi pazarlama bilgilerini göndereceğiz. Eğer bu materyalleri almak istemezseniz, kesinlikle gönderilmeyecektir.

Teslimatlar, promosyonlarda yardım, WEB siteleri ile ilgili teknik servis sağlama gibi işlevleri yerine getirmek üzere kimi firmalar tarafımızdan tarafından görevlendirilirler. Bu firmalar kişisel bilgilere, görevlerini yerine getirmek amacıyla erişebilirler. Ancak bu firmalar sadece görevleri ile ilgili kişisel bilgiye ulaşabilir, başka herhangi bir amaç için kişisel bilgileri kullanamazlar.

Kayıtlı bilgileriniz başka hiçbir üçüncü şahsa kişisel bilgi satmaz, transfer etmez ya da açıklamaz. Ancak, sizlerin izini ile iş ortaklarımızın, sizlerin ilgisini çekebilecek ürünler hakkında pazarlama bilgisini sizlere yollayabiliriz. D Takı iş ortaklarının pazarlama materyallerini almak isteyip istemediğinizi size sorabilir. Eğer bu tür materyalleri almak isterseniz, Firmamız sizlerin kişisel bilgilerinizi iş ortaklarıyla paylaşmadan ama onların ürünleri hakkında bilgileri sizlere e-posta formunda ulaştırır.

D Takı herhangi bir kanuna, yönetmeliğe ya da yasal isteğe bağlı olarak sitenin bütünlüğünü korumak, isteklerinizi gerçekleştirmek ya da kamu güvenliğine dair herhangi bir kanuni soruşturmayla işbirliği yapmak amacıyla bu bilgileri ifşa etme hakkını saklı tutar.