Müşteri Hizmetleri

Sanal mağazamızla ilgili sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz, aradığınız bilgiyi bu sayfalarda bulamadıysanız lütfen mağazamızla iletişim kurunuz.

Sipariş İşlemleri

1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir.

-Üye olabilmek için Üye Kayıt linkini kullanabilirsiniz.

2. Almak istediğiniz ürünlerin miktarını belirledikten sonra Sepete At butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin ürünü seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.

3. Alışveriş Sepetinizde ürünlerle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir.

4. Sepetinizdeki ürünleri 3 farklı şekilde satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin veya taksitli ödeme ,havale veya posta çeki ile indirimli ödeme, Hediye Çeki ile Ödeme. Ödeme şeklini seçtikten sonra seçeceğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra Satın Al butonuna tıklayın.

5. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler internet üzerinden banka ödeme sistemine ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Sipariş başarılı bir şekilde tamamlandığı taktirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün veya ürünler kargo kanalı ile müşteriye gönderilirler ve siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.

6. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir. Mağazamıza üye olarak giriş yaptığınız takdirde üye menusunden gerçekleşmiş tüm siparişlerinizin hangi aşamada olduğunu izleyebilirsiniz.

Sipariş Takibi

Yurtiçi teslimatları yurtiçi kargo tarafından yapılmakta ve 2 yada 3 işgünü içinde teslim edilmektedir, yurt dışı satışlar PTT Kargo kanalıyla yapılmaktadır. Mağazamıza üye olarak ürün ve hizmetlerimizden birini satınalmak üzere sipariş verdiyseniz, mağazamıza üye olarak giriş yaptıktan sonra üye menusunden siparişinizin veya daha önceki siparişlerinizin takiplerini yaparak durumunu gözlemleyebilirsiniz.

Teslimat Koşulları

Kargonuzu mutlaka kargo yetkilisinin yanında açmalı ve içindeki ürünlerin faturanız ile aynı olduğundan, paketinizin bozulmamış olduğundan emin olmanız gerekir. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. İhtiyaç halinde (530) 327 89 94 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimiz’den destek alabilirsiniz.

Sipariş İptali

Vermiş olduğunuz siparişin tarafınıza kargolanmadan önce iptali için (530) 327  89 94 nolu telefondan müşteri yetkilisi ile görüşebilir veya info@dtaki.com adresine iptal etmek istediğiniz siparişi numarasını bildirerek iptal talebiniz göndermeniz yeterlidir. Kargolanmış sipariş iptali için Şartlar& Kurallar bölümünde de yer alan İADE koşulları geçerlidir.

Ödeme İşlemleri

Kredi Kartı

Mağazamız hiçbir zaman kredi kart numaralarını saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz !
Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Kredi kart ile alışveriş yapacaksanız, üye bilgileriniz içerisine T.C. Kimlik numarası girmeniz, işlemlerin çok daha hızlı olmasını sağlayacaktır.

Banka Havalesi

DTaki.Com mağazamızda banka havalesi ile ödeme yapmak için, aşağıdaki banka ve hesap numaralarını kullanabilirsiniz, havale işlemlerinizde talep etmiş olduğunuz ürün veya ürünlere ait sipariş numarasını, havale dekontuna yazdırmanız gerekmektedir.
Havale Yapabileceğiniz Banka Bilgileri :

Hesap Adı : Arif Özgür Perçiner
İş Bankası
IBAN : TR15 0006 4000 0014 2510 4893 78

Üyelik Bilgilerim

Mağazanıza üyeyim, giriş yapmak istiyorum

Sayfanın alt kısmında bulunan kullanıcı adı ve şifre kısmına bilgilerinizi girerek giriş butonuna tıklayınız, sistem bilgilerinizi kontrol ettikten sonra mağaza girişine onay verecektir.

Mağazanıza üyeyim, şifremi hatırlamıyorum

Mağazamıza daha önce üye oldunuz ancak şifrenizi unuttuysanız, üye olurken kullanmış olduğunuz e-mail adresinizi girerek, üyelik bilgilerinizin tarafınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Şifrenizi almak için buraya tıklayınız.